کلاس‌های یوگا

یوگا از طرفی به معنای کنترل کردن آمده‌است و در آن صورت یوگا را می‌توان علم کنترل امواج فکر و علم مهار قوای ذهن به منظور تسلطی همه‌ جانبه نامید.

کلاس‌های ما

برنامه کلاس آبان ۹۸

یوگای هاتا

هاتا یوگا یک اصطلاح کلی است که به هر نوع یوگایی که وضعیت های فیزیکی را آموزش می دهد، اطلاق می شود. شما در یک کلاس هاتا یوگا، با بیشتر وضعیت های پایه و کلاسیک یوگا و تنفس ها آشنا می شوید. در این کلاس شما معمولا عرق نمی کنید اما کلاس را با احساس ریلکسی و رهایی ترک خواهید کرد.

دوشنبه ها 6 ظهر تا 7 بعد از ظهر
به همراه داوود سمیعی

یوگایکریپالو

قطعا گاهی احساس می کنید دوست دارید در طول زندگیتان فقط بخوابید و همه چیز گرفته به نظر می آید. اگر نیاز به یک تلنگر دارید تا به احساس اعجاب انگیز من زنده هستم و آن را دوست دارم، بازگردید، کریپالو می تواند کمک خوبی باشد. این کلاسها شامل مدیتیشن و تکنیک های ریلکسیشن هستند.

دوشنبه ها 6 ظهر تا 7 بعد از ظهر
به همراه هانیه کامروا

یوگای وینی

همانطور در مسیر زندگی سفر می کنیم، هیچ تردیدی وجود ندارد که ما دائما در تمام سطوح فیزیکی، احساسی و عقلانی در حال تکامل هستیم. بنابراین چرا یک روال یوگا که درمسیر یابی و کامل کردن این تحول به ما کمک می کند را انتخاب نکنیم؟ درحقیقت، وینی یوگا یک عمل توانمند سازی و دگرگون کننده است.

دوشنبه ها 6 ظهر تا 7 بعد از ظهر
به همراه سمیه شریفی

یوگای بیکرام

هوای این کلاس دارای ۴۰/۶ درجه گرما و ۴۰ درصد رطوبت است. میزان تعرق در آن بسیار زیاد است و درنتیجه سموم از بدن خارج می شوند. ابداع کننده این سبک بیکرام چودری ۲۶ وضعیت سنتی هاتا یوگا را به صورت یک توالی درآورده تا عملکرد صحیح هر سیستم بدن را معرفی کند.

سه شنبه ها 6 ظهر تا 7 بعد از ظهر
به همراه لیلا موحد

یوگای آینگار

ینگار یوگا، بسیار دقیق است و در آن توجه زیادی به پیدا کردن آلاینمنت صحیح هر وضعیت می شود. در این سبک، میزان توقف در حرکات بیشتر است تا توجه بیشتر و دقیق تری به وضعیت بدن شود.وجه تمایز این سیستم یوگا با استایل های دیگر این است که در هر حرکت به نکات ظریف، توجه ریز داده می شود.

چهارشنبه ها 6 ظهر تا 7 بعد از ظهر
به همراه الهام مدیری

یوگا دوست دارید؟

عضو شوید و برای هر کلاس تخفیف دریافت نمایید و جزو اولویت های ما ثبت نام کنید و لذت ببرید

یوگا دارای ابعاد فلسفی و در عین حال کاربردی می‌باشد. به گفته کارشناسان این ورزش، فلسفه یوگا با روح درونی انسان، گیتی و چگونگی ارتباط و پیوستگی این دو سروکار دارد. تمرینات یوگا می‌تواند روح انسان را تقویت کند و آن را به آفریننده جهان هستی نزدیکتر کند، تا بدین صورت انسان از لحاظ روحی و روانی درک بیشتری نسبت به خود و خدای خود داشته باشد و رو به پیشرفت باشد.

×