درباره ما

یک کارگزار املاک، شخصی است که نماینده فروشندگان یا خریداران املاک و مستغلات است. اگرچه ممکن است یک کارگزار به شکل مستقل هم کار برای خودش کند.

درباره کمپانی ما

مشاوران دو طرفه در یک معامله، هم به خریدار و هم به فروشنده کمک می‌کنند. یک کارگزار املاک و مستغلات به منظور محافظت از صحت مجوز خود، موظف است به هر دو طرف (خریدار و فروشنده) یک مشاوره صادقانه و منصفانه ارائه کند و بایستی از دو طرف درخواست کند که یک قرارداد نمایندگی دوطرفه امضا کنند. معمولا قوانین و مقررات خاصی برای مشاوران دو طرفه اجرا می‌شود، به خصوص درباره قیمت مورد مذاکره. در شرایط نمایندگی دو طرفه، بیشتر احتمال دارد که تضاد منافع رخ دهد.

اهداف ما

مشاوران دو طرفه در یک معامله، هم به خریدار و هم به فروشنده کمک می‌کنند. یک کارگزار املاک و مستغلات به منظور محافظت از صحت مجوز خود، موظف است به هر دو طرف (خریدار و فروشنده) یک مشاوره صادقانه و منصفانه ارائه کند و بایستی از دو طرف درخواست کند که یک قرارداد نمایندگی دوطرفه امضا کنند. معمولا قوانین و مقررات خاصی برای مشاوران دو طرفه اجرا می‌شود.

تصورات

مشاوران دو طرفه در یک معامله، هم به خریدار و هم به فروشنده کمک می‌کنند. یک کارگزار املاک و مستغلات به منظور محافظت از صحت مجوز خود، موظف است به هر دو طرف یک مشاوره صادقانه و منصفانه ارائه کند.

ارزش ها

لورم ایپسوم متن ساختگی

با تولید سادگی نامفهوم از صنعت

چاپ و با استفاده از طراحان

چاپگرها و متون بلکه روزنامه ها

برای شرایط فعلی تکنولوژی

کاربردهای متنوع با هدف بهبود

ابزارهای کاربردی می باشد

به جامعه ما بپیوندید

برای دریافت آخرین اخبار و بروزرسانی‌ها مشترک خبرنامه ما شوید.

×